KOBIECY RELAKS NA ŁONIE NATURY

Przez 3 dni otulone żywiołami Ziemi, Powietrza, Ognia i Wody, w przestrzeni wspierającego siostrzanego kręgu, połączymy się z Matką Naturą i jej uzdrawiającą i kojącą Mocą. Będzie Nas głaskał Wiatr i pieściło Słońce. Wsłuchując się w Siebie odprężymy nasze ciała i umysły, zrelaksujemy się i napełnimy życiodajną energią.

Będziemy wspólnie celebrować naszą kobiecość...:
- łagodną i rozluźniającą gimnastyką Harmony Movement (z elementami treningu dna miednicy i ćwiczeniami oddechowymi),
- uwalniającymi napięcia i emocje ćwiczeniami TRE,
- naturalną pielęgnacją ciała (Joni steaming, ziołowe hydrolaty i napary),
- relaksującymi i kojącymi dźwiękami mis, gongów, bębnów i innych czarodziejskich instrumentów, kołysaniem w tańcu i wibrowaniem w śpiewie

I to nie wszystko !!!
Znajdziemy czas na naukę automasażu oraz bodypainting henną i intuicyjne malowanie na płótnie.
A jeśli zechcesz pobyć w ciszy i samotności, to możesz poleżeć w hamaku lub na leżaku i zasłuchać się w odgłosy otaczającej Natury, bo przestrzeń i czas należą do Ciebie. Możesz też zażyć leśnej kąpieli i wybrać się na spacer, bo okolica zachwyca zielenią we wszystkich odcieniach.
Wybierając się do nas, będziesz mieszkała w pokoju dwuosobowym w pięknie położonym, klimatycznym, drewnianym domku. Do dyspozycji są 2 łazienki, kuchnia z salonem i widoki zapadające w pamięci na długo.

Wyżywienie wegetariańskie (śniadania i obiadokolacje, a także owocowe kompoty, herbatki ziołowe i domowe ciasto) przygotowywane wspólnie ze świeżych, lokalnych produktów, naturalne i bardzo aromatyczne zagwarantują dobre samopoczucie na cały dzień.
Weź ze Sobą sukienki i spódnice.

Piątek, 9 lipca
16:00 - zakwaterowanie
17:30 – obiadokolacja
19:00 – Krąg Kobiet, Joni Steaming

Sobota, 10 lipca
08:30 – powitanie dnia na trawie - cicha Medytacja Oddychania Ziemi
09:30 – śniadanie
11:00 – 17:00 – relaks w Dolinie - Harmony Movement, masaże, malowanie intuicyjne na płótnie, bodypainting henną, ćwiczenia TRE
17:30 – wspólne przygotowywanie posiłku i biesiada
19:00 – relaks w Dolinie, relaksacyjny koncert kryształowych mis i gongów, ognisko

Niedziela, 11 lipca
08:30 – powitanie dnia na trawie - cicha Medytacja Oddychania Ziemi
09:30 – śniadanie
11:00 – 15:00 – relaks w Dolinie - Harmony Movement, ćwiczenia TRE, malowanie cd.
15:00 – Krąg zamykający

W ten wyjątkowy czas wprowadzą nas i towarzyszyć nam będą:
Aneta Mistelska - relaksacyjne dźwięki, śpiew, bodypainting, malowanie. Artystka. Aktorka. Terapeutka ruchem, tańcem i śpiewem. Performerka. Muzykoterapeutka. W swojej pracy łączy różne form ekspresji twórczej - malowanie mandali, medytacje, intuicyjny śpiew i ruch, świadomy i uważny dotyk. Podczas koncertów relaksacyjnych i sesji indywidualnych zaprasza do uzdrawiającej przestrzeni dźwięków mis kryształowych i terapeutycznych, dzwonków, tankdrumów i innych instrumentów oraz głosu. Inspiruje do odnajdywania i dzielenia się radością życia we wszystkich jego przejawach.

Wioletta W. Wynar - gimnastyka, masaże, śpiew, taniec. Trenerka holistycznej pracy z ciałem, emocjami i przekonaniami. Przewodniczka na drodze do swojego wnętrza, do zrozumienia, akceptacji i miłości swojego ciała, do odkrywania prawdy o tym Kim Jestem. Pasjonatka naturalnych i łagodnych metod dbania o zdrowie. Muzykoterapeutka. Certyfikowany TRE® Provider. Instruktorka metody CANTIENICA®-Program Power i metody BeBo-Trening dna miednicy. Tańczy z zamiłowania. Śpiewa z potrzeby. Zwołuje i prowadzi Kobiece Kręgi Mocy. Autorka warsztatów rozwojowych.

Koszt za całość - 688 zł.

W tym roku przedłużamy weekend. Niech relaks trwa jak najdłużej.
Jest możliwość, by zostać z nami w Dolinie na kolejne dni i skorzystać z sesji TRE, indywidualnych masaży dźwiękiem lub relaksacyjnych. Rezerwację noclegów i zajęć uzgadniamy indywidualnie.

Informacje i zapisy:
Agata - nr tel.: 508 116 555
e-mail: dolina4stawow@gmail.com

Do góry