BLOG

 • Dodaj_naglowek_(800×300_px)[1].png

  Rebirthing - obudź swoją kreatywność. Warsztaty z jogą Kundalini.

  Już dziś zapraszamy Cię na czerwcowe (02-05.06.2022) spotkanie z jogą kundalini w uroczym zakątku Podkarpacia. To właśnie tu, w otoczeniu pięknej natury, poznasz jogę, która łączy ze sobą śpiew, ćwiczenia oddechowe i asany. Zobaczysz, jak budzi się energię, która wzmocni Twoją świadomość i obudzi kreatywność.

 • relaks_www.png

  KOBIECY RELAKS NA ŁONIE NATURY

  Zapraszamy na relaksujący weekend w kobiecym gronie do Doliny Czterech Stawów, gdzie czas płynie wolniej, natura otacza spokojem, kojąc zmysły śpiewem ptaków, rechotem żab, szumem wiatru, zapachem kwiatów, zielenią traw i drzew.

   

 • WARSZTATY_GIMNASTYKI_SLOWIANSKIEJ.png

  MOC KOBIETY - WARSZTATY GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ

  Odkryj z nami MOC KOBIETY podczas czerwcowych warsztatów Gimnastyki Słowiańskiej. 

 • img-blog-1.jpg

  Czekamy na was

  Piszemy z nadzieją, że trudne i dziwne czasy bez prostych zasad i reguł już powoli zastają za nami. To prawda, że w Dolinie czas płynie zupeł inaczej - wolniej, spokojniej. Tu się ucieka, by na chwilę być z dla od tych wszystkich dezinformacji, obaw, dziwnych deklaracji bez pokrycia... Tu swoje zasady dyktuje natura i koleny raz całym swoim majowym rozkwitem udowadnia, że spokój i poczucie stabilności można odnaleźć jedynie w niej.

 • Kopia_Warsztaty_rozwojowe_dla_kobiet_(1)[1].png

  Kobiecy relaks na łonie natury

  Zapraszamy na relaksujący weekend w kobiecym gronie do Doliny Czterech Stawów, gdzie czas płynie wolniej, natura otacza spokojem, kojąc zmysły śpiewem ptaków, rechotem żab, szumem wiatru, zielenią traw i drzew.

  Przez 3 dni otulone żywiołami ziemi, powietrza, ognia i wody w przestrzeni wspierającego siostrzanego kręgu odprężymy nasze ciała, zrelaksujemy się i napełnimy życiodajną energią .

 • Kopia_Warsztaty_rozwojowe_dla_kobiet.png

  Warsztaty rozwojowe - GŁOS KOBIETY

  Zapraszamy na lipcowe warsztaty rozwojowe Głos Kobiety - Daj sobie Głos, które odbędą się na przełomie lipca i sierpnia w naszej Dolinie (31.07 - 02.08). 

 • Dodaj_naglowek_(1).png

  Warsztaty dla kobiet w Dolinie

  Już dziś zapraszamy Cię na wyjątkowe warsztaty - Słowiańskie Przebudzenie w Dolinie Czterech Stawów. Weekend od 19 do 21 czerwca, podczas którego po razy pierwszy spotkamy się tu z gimnastyką słowiańską dla kobiet.

Do góry