Kobiecy relaks na łonie natury

Zapraszamy na relaksujący weekend w kobiecym gronie do Doliny Czterech Stawów, gdzie czas płynie wolniej, natura otacza spokojem, kojąc zmysły śpiewem ptaków, rechotem żab, szumem wiatru, zielenią traw i drzew.

Przez 3 dni otulone żywiołami ziemi, powietrza, ognia i wody w przestrzeni wspierającego  siostrzanego kręgu odprężymy nasze ciała, zrelaksujemy się i napełnimy życiodajną energią .

Będziemy wspólnie celebrować i pieścić naszą kobiecość łagodną i rozluźniającą gimnastyką Harmony Movement (z elementami treningu dna miednicy, ćwiczeniami TRE, ćwiczeniami oddechowymi), naturalną pielęgnacją ciała (ziołowa nasiadówka, ziołowe toniki, hydrolaty), relaksującymi i kojącymi dźwiękami mis, gongów, bębnów i innych czarodziejskich instrumentów, kołysaniem w tańcu i wibrowaniem w mruczeniu i śpiewie.
I to nie  wszystko !!! 
Dla chętnych nauka automasażu piersi i wspólne masaże oraz bodypainting białą henną lub farbami do ciała i wspólne malowanie na płótnie.
A jeśli zechcesz pobyć w ciszy i samotności, to możesz poleżeć w hamaku lub na leżaku i zasłuchać się w odgłosy otaczającej natury, bo przestrzeń i czas należą do Ciebie.

Wybierając się do nas, będziesz mieszkała w pokoju dwuosobowym w pięknie położonym, klimatycznym, drewnianym domku. Do dyspozycji są 2 łazienki, kuchnia z salonem i widoki zapadające w pamięci na długo. Wyżywienie (śniadania i obiadokolacje, a także owocowe kompoty, herbatki ziołowe i domowe ciasto) przygotowywane wspólnie ze świeżych, lokalnych produktów, naturalne, wegetariańskie i bardzo aromatyczne zagwarantują dobre samopoczucie na cały dzień.

Weź ze Sobą sukienki i spódnice.
Bieliznę możesz zostawić w domu :)

Piątek, 28 sierpnia 

16:00 - zakwaterowanie
18:00 – obiadokolacja  
19:00 – Krąg Kobiet 

Sobota, 29 sierpnia 

09:00 – powitanie dnia na trawie
10:00 – śniadanie 
11:00 – 17:00 – relaks w Dolinie 
18:00 – obiadokolacja 
19:00 – relaks w Dolinie 

Niedziela, 30 sierpnia

09:00 – powitanie dnia na trawie
10:00 – śniadanie 
11:00 – 15:00 – relaks w Dolinie 
15:00 – Krąg zamykający 

W ten wyjątkowy czas wprowadzą nas i towarzyszyć nam będą: 

Aneta Mistelska - relaksacyjne dźwięki, śpiew, bodypainting, malowanie. Artystka. Aktorka. Trenerka jogi. Terapeutka ruchem, tańcem i śpiewem. Performerka. Muzykoterapeutka. W swojej pracy łączy różne form ekspresji twórczej - malowanie mandali, medytacje, intuicyjny śpiew i  ruch, świadomy i uważny dotyk. Podczas koncertów relaksacyjnych i sesji indywidualnych zaprasza do uzdrawiającej przestrzeni dźwięków mis kryształowych i terapeutycznych, dzwonków, tankdrumów i innych instrumentów oraz głosu. Inspiruje do odnajdywania i dzielenia się radością życia we wszystkich jego przejawach.

Wioletta W. Wynar - gimnastyka, masaże, śpiew, taniec. Trenerka holistycznej pracy z ciałem, emocjami i przekonaniami. Przewodniczka na drodze do swojego wnętrza, do zrozumienia, akceptacji i miłości swojego ciała, do odkrywania prawdy o tym Kim Jesteś. Pasjonatka naturalnych i łagodnych metod dbania o zdrowie. Muzykoterapeutka. Certyfikowany TRE® Provider. Instruktorka metody CANTIENICA®-Program Power i metody BeBo-Trening dna miednicy. Tańczy z zamiłowania. Śpiewa z potrzeby. Zwołuje i prowadzi Kobiece Kręgi Mocy. Autorka warsztatów rozwojowych.

Koszt za całośc: 488 zł. 

Informacje i zapisy: 
Agata - nr tel.: 508 116 555, 
e-mail: dolina4stawow@gmail.com
                                                           
                                                                                Do zobaczenia... :)

Do góry