MOC KOBIETY - WARSZTATY GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ

Po ponad roku zakazów i nakazów, niejasnych reguł, dziwnych zasad pozwól sobie na holistyczną odnowę i odblokowanie energii w otoczeniu natury i życzliwości. Odkryj z nami moc kobiety podczas czerwcowych warsztatów Gimnastyki Słowiańskiej.

Spotkamy się w magicznym czasie, tuż przed Nocą Świętojańską, w weekend od 18 do 20 czerwca, czyli w okresie pradawnego święta ognia, wody, słońca i księżyca, urodzaju, płodności, radości i miłości.

Dzięki wiedzy i praktyce przekazywanej przez kobiety z pokolenia na pokolenie Gimnastyka Słowiańska jest sposobem na utrzymanie ciała i ducha w zdrowiu, pełni sił i harmonii. Uwalnia blokady i napięcia w obszarze miednicy i bioder, otwiera klatkę piersiową, wysmukla szyję, rozluźnienia stawy, uwalnia pełny potencjał ciała i umysłu, dodając pewności siebie.

Na warsztatach nauczysz się prawidłowo wykonywać wszystkie ćwiczenia Gimnastyki Słowiańskiej oraz poznasz swój indywidualny zestaw 7 ćwiczeń opracowany na podstawie Twojej daty urodzenia. Będziesz mogła wykonywać go w domu, co da Ci prosty sposób na harmonizowanie ciała i umysłu oraz pielęgnowanie w sobie poczucia zdrowia, witalności, kobiecości.  

Warsztaty, na które Cię zapraszamy to nie tylko ćwiczenia ciała. To proces poznawania siebie od nowa, w którym powoli zmienia się spojrzenie na świat i sposób myślenia.

Przestrzeń, w której podejmujemy praktykę ma duże znaczenie. W Dolinie Czterech Stawów dasz sobie chwilę wytchnienia na łonie natury, słuchając szumu wody i drzew, uczestnicząc w relaksacyjnych spacerach. Odetchniesz przy wspólnym zbieraniu kwiatów i ziół i po południu na hamaku.

Piątek, 18 czerwca

17:00 – powitanie

18:00 – obiadokolacja w Dolinie

19:00 – wprowadzenie do Gimnastyki Słowiańskiej

20:00 – relaks

Sobota, 19 czerwca

09:00 – powitanie dnia w ogrodzie

10:00 – śniadanie w Dolinie

11:00 – Gimnastyka Słowiańska – Górny Świat

13:00 – 16:00 – relaks w Dolinie – zbieramy kwiaty i zioła, wspólnie pleciemy wianki, przygotowujemy słowiańskie motanki

16:00 – Gimnastyka Słowiańska – Średni Świat

18:00 – obiadokolacja

19:00 – relaksacja

20:00 – ognisko przy jeziorze 

Niedziela, 20 czerwca

09:00 – powitanie dnia – gimnastyka słowiańska w ogrodzie

10:00 – śniadanie

11:00 – Gimnastyka Słowiańska - Świat Dolny

13:00 – relaks w Dolinie

15:00 - pożegnanie

 

Wybierając się do nas będziesz mieszkała w pięknie położonym, klimatycznym, drewnianym domku w Dolinie. Do dyspozycji są 2 łazienki, kuchnia z salonem i widoki zapadające w pamięci na długo. Teren o powierzchni ponad 2 ha jest ogrodzony i gwarantuje poczucie niezależności i bezpieczeństwa. Będziemy jeść wegetariańskie posiłki przygotowane z sercem z lokalnych produktów.

Koszt za całość: 688 zł/os.

Prowadząca warsztaty:

Aneta Rundstuk – instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej w tradycji Białoruskiej, od lat fizjoterapeutka. Pracuje z kobietami - z ciałem i emocjami. W gimnastyce słowiańskiej z lekkością i przyjemnością odkryła kobiecość i naukę miłości własnej. Tym teraz dzieli się z innymi.

Więcej informacji i zapisy - Agata, nr tel.: 508 116 555. 

Do góry