Warsztaty dla kobiet w Dolinie

Po ciężkich miesiącach pełnych zakazów i nakazów, niejasnych reguł i zasad pozwól sobie na holistyczną odnowę i odblokowanie energii w otoczeniu natury i życzliwości. 
 
Spotykamy się w magicznym czasie, tuż przed Nocą Świętojańską, w weekend od 19 do 21 czerwca, czyli w okresie pradawnego święta ognia, wody, słońca i księżyca, urodzaju, płodności, radości i miłości. 
 
W tych wyjątkowych okolicznościach po raz pierwszy poznamy się z gimnastyką słowiańską. Dzięki wiedzy i praktyce przekazywanej przez kobiety z pokolenia na pokolenie jest ona sposobem na utrzymanie ciała i ducha w zdrowiu, pełni sił i harmonii. Uwalnia blokady i napięcia w obszarze miednicy i bioder, otwiera klatkę piersiową, wysmukla szyję, rozluźnienia stawy, uwalnia pełny potencjał ciała i umysłu, dodając pewności siebie. 
 
Na warsztatach nauczysz się prawidłowo wykonywać wszystkie ćwiczenia gimnastyki słowiańskiej oraz poznasz swój indywidualny zestaw 7 ćwiczeń opracowany na podstawie Twojej daty urodzenia, który stanie się dla Ciebie rytuałem działającym jak psychoterapia ciała. 
 
Warsztaty, na które Cię zapraszamy to nie tylko ćwiczenia ciała. To proces poznawania siebie od nowa, w którym powoli zmienia się spojrzenie na świat i sposób myślenia. 
 
Dasz też sobie chwilę wytchnienia na łonie natury, słuchając szumu wody i drzew, uczestnicząc w relaksacyjnych koncertach kryształowych mis i słowiańskich bębnów. Odetchniesz przy wspólnym zbieraniu kwiatów i ziół i po południu na hamaku. 
 
 
Piątek, 19 czerwca
17:00 – powitanie z rytuałem wody różanej 
18:00 – obiadokolacja w Dolinie 
19:00 – wprowadzenie do gimnastyki słowiańskiej
20:00 – koncert bębnów słowiańskich 
 
Sobota, 20 czerwca
09:00 – powitanie dnia w ogrodzie
10:00 – śniadanie w Dolinie
11:00 – gimnastyka słowiańska – Górny Świat
13:00 – 16:00 – relaks w Dolinie – zbieramy kwiaty i zioła, wspólnie pleciemy wianki, przygotowujemy słowiańskie kadziła
16:00 – gimnastyka słowiańska – Średni Świat 
18:00 – obiadokolacja ze słowiańskimi mitami
19:00 – relaksacja przy muzyce kryształowych mis
20:00 – rozpalenie ognia przy jeziorze - puszczamy wianki, spalamy bukiety ziół
 
Niedziela, 21 czerwca 
09:00 – powitanie dnia – gimnastyka słowiańska w ogrodzie
10:00 – śniadanie 
11:00 – gimnastyka słowiańska - Świat Dolny
13:00 – relaks w Dolinie 
15:00 - pożegnanie 
 
Wybierając się do nas będziesz mieszkała w pięknie położonym, klimatycznym, drewnianym domku w Dolinie. Do dyspozycji są 2 łazienki, kuchnia z salonem i widoki zapadające w pamięci na długo. Teren o powierzchni ponad 2 ha jest ogrodzony i gwarantuje poczucie niezależności i bezpieczeństwa. 
 
 
Koszt za całość 580 zł/os.
 
Osoby prowadzące warsztaty:
 
Aneta Rundstuk – instruktorką Gimnastyki Słowiańskiej w tradycji Białoruskiej, od lat fizjoterapeutka. Pracuje z kobietami - z ciałem i emocjami. W gimnastyce słowiańskiej z lekkością i przyjemnością odkryła kobiecość i naukę miłości własnej. Tym teraz dzieli się z innymi. 
 
Aneta Mistelska - terapeutka ruchem, tańcem i śpiewem, muzykoterapeutka. Podczas koncertów relaksacyjnych i sesji indywidualnych zaprasza do uzdrawiającej przestrzeni dźwięków mis kryształowych i terapeutycznych, dzwonków, bębnów i innych instrumentów oraz głosu.
 
Wszystkie zainteresowane Panie zapraszamy do kontaktu - można pisać: dolina4stawow@gmail.com lub dzwonić: 508 116 555 :)
Do góry