Warsztaty rozwojowe - GŁOS KOBIETY

Przez stulecia Głos Kobiet był stłumiony. Kobiece pole pamięta narzucone stany bez dechu...bez głosu...bez mocy. Dziś odkrywamy na nowo medycynę pieśni i dźwięku - dla łączenia się w pieśni samej Kreacji, dla  oczyszczenia, dla uzdrowienia, dla piękna i harmonii. 

Kiedy Stajemy do własnego Głosu, stajemy do Siebie. Kiedy słuchamy własnego Głosu, rozpoznajemy własne granice i dajemy im głos. Stajemy we własnej Prawdzie.

Głos dla Kobiety jest Lustrem swojej Tożsamości. 
Kobieta bez Głosu… nie daje sobie prawa do SIEBIE. 
Jest jak Ocean bez Wody i Ziemia bez Życia. 
Kiedy Kobieta daje sobie Głos, swojemu ŻYCIU i SOBIE mówi TAK.

Te warsztaty dokarmiają Kobiece, korzystając z obszarów arteterapii, dźwiękoterapii, śpiewoterapii, śmiechoterapii i holistycznej pracy z ciałem. 

Będziemy pracować w bezpiecznej i nieoceniającej przestrzeni, blisko natury, otoczone lasami i wodą,  z  szacunkiem i z uważnością dla własnych odczuć, uwalniających się emocji i indywidualnych potrzeb oraz własnego rytmu. 

Program warsztatów:   

Piątek, 31 lipca
17:00 – powitanie 
18:00 – obiadokolacja w Dolinie 
19:00 – krąg kobiet 
20:00 – koncert kryształowych mis i gongów
21:00 - śpiewy i tańce intuicyjne przy ognisku

Sobota, 1 sierpnia
09:00 – przebudzenie z jogą w ogrodzie
10:00 – śniadanie w Dolinie
11:00 – warsztaty “Głosy kobiety: (łono, krtań i serce; rozpoznanie, inicjacja, rozbudzanie, połączenie)
14:00 – 15:00 – czas swobodnego bycia z sobą i z naturą 
15:00 – obiad
16:00 - arteterapia - stwarzanie z Kobiecego
18.00 - warsztaty “Głosy Kobiety” (łono, krtań serce; poGłosy Łona) 
20:00 – relaksacja przy muzyce kryształowych mis


Niedziela, 2 sierpnia
09:00 – medytacja w ruchu; taniec sensualny i rozbudzenie ciała
10:00 – śniadanie 
11:00 –  joga śmiechu; śmiech Kobiety i transformująca moc śmiechu
13:00 – warsztaty głos kobiety; Manifest Granic 
15:00 - czas swobodnego bycia z sobą i z naturą 
16:00 - pożegnanie

Wybierając się do nas będziesz mieszkała w pięknie położonym, klimatycznym, drewnianym domku w Dolinie. Do dyspozycji są 2 łazienki, kuchnia z salonem i widoki zapadające w pamięci na długo. Teren o powierzchni ponad 2 ha jest ogrodzony i gwarantuje poczucie niezależności i bezpieczeństwa. 
 
Co zabrać w podróż? Ciekawość siebie, wygodny strój pod zajęcia ruchowe, lustro wielkości twarzy, czerwoną szminkę, symboliczny przedmiot mocy, którym będziesz mogła podzielić się z inną kobietą.

Warsztaty poprowadzą: 

Gosia Luberda - mama, doula i trenerka holistycznej pracy z ciałem i głosem. Absolwentka Uniwersytetu Ca'Foscari w Wenecji na wydziale Technik Widowiskowych i Spektaklu. Pasjonatka tantrycznej drogi Shakti. Muzykoterapeutka w nurcie Nada Yoga i instruktorka Jogi Śmiechu. Autorka warsztatów rozwojowych dla kobiet "Głos Yoni", pomysłodawczyni i prowadząca Chór "Głosy Kobiet". Od lat wspiera i inspiruje kobiety na ścieżce ich samopoznania i ekspresji. Wierzy w uzdrawiającą moc medycyny dźwięku, ruchu, pieśni i śmiechu. 

Aneta Mistelska – Artystka. Aktorka. Trenerka jogi. Terapeutka ruchem, tańcem i śpiewem. Performerka. Muzykoterapeutka. W swojej pracy łączy różne form ekspresji twórczej - malowanie mandali, medytacje, intuicyjny śpiew i  ruch, świadomy i uważny dotyk. Podczas koncertów relaksacyjnych i sesji indywidualnych zaprasza do uzdrawiającej przestrzeni dźwięków mis kryształowych i terapeutycznych, dzwonków, tankdrumów i innych instrumentów oraz głosu. Inspiruje do odnajdywania i dzielenia się radością życia we wszystkich jego przejawach.

Koszt za całość 780 zł/os.

Wszystkie zainteresowane Kobiety zapraszamy do kontaktu - można pisać: dolina4stawow@gmail.com lub dzwonić: 508 116 555.
Udział w warsztacie potwierdza ostatecznie wpłata zaliczki (bezzwrotnej w razie rezygnacji) 100 zł. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wyjazdu i zwrotu zaliczki w przypadku nie uzbierania się minimalnej ilości uczestniczek.

Do góry